Stručné Obchodní podmínky

Stručné Obchodní podmínky

Základní informace

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníků. Tomuto cíli podřizujeme veškerou naši činnost i chování našich pracovníků. Pravidelně provádíme průzkum světového trhu v žonglérském a ohnivém vybavení, abychom vám vždy nabídli zboží s aktuálně nejlepším poměrem ceny a kvality. Na zakoupené zboží se vztahuje záruční lhůta 3 roky.
Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 33 dnů. Při nákupu v naší kamenné prodejně máte možnost výměny zboží do 33 dnů.

Za všech okolností se snažíme vyjít vám vstříc, pozitivně řešíme 99% všech reklamací.


Dokumenty Zde najdete souhrn všech dokumentů které vás mohou zajímat.

Prodávající

Doručovací adresa:

Firelovers s.r.o.
Chlumova 206/21
Praha 3
13000

Fakturační údaje:

Firelovers s.r.o.

Kbelská 648/1

198 00 Praha 9

IČO: 24163791, DIČ: CZ24163791

Tel.: +420 724 896 433

e-mail:shop@firelovers.com

 

Spisová značka: C 184563 vedená u Městského soudu v Praze

 

Zodpovědná osoba (Jednatel): Tomáš Kinzel mob: +420 777 819 647 (pro případ stížností, pochaval a nestandartních situací)

Kupující - zákazník

Fyzická nebo právnická osoba, která uskuteční závaznou objednávku zboží z nabídky. Aktuální nabídka zboží je uveřejněna na internetových stránkách provozovatele na adrese http://firelovers.com.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Prodejce prohlašuje, že veškeré informace týkající se zákazníka a jeho transakcí uskutečněných na internetových stránkách provozovatele jsou zabezpečené proti zneužití a bez souhlasu zákazníka nebudou předány dál třetí osobě. Osobní údaje zákazníků používá prodejce pouze pro své účely ve smyslu zákona č. 101/2001Sb, (zejména pro komunikaci se zákazníky). Tyto údaje podléhají přísné interní ochraně.

Osobní údaje o zákaznících uchovává prodejce po dobu nejméně 5 let, což vychází z povinnosti evidovat účetní záznamy ve smyslu zákona č. 563/1991 Sb. Uchovává tedy zejména údaje spojené s objednávkami a prodejními doklady.

Registrovaný zákazník může měnit své osobní údaje přímo ve svém zákaznickém účtu nebo o změnu nebo vymazání může požádat naši zákaznickou podporu zejména formou emailu na adrese shop@firelovers.com.

Vice o ochraně osobních údajů na této stránce.

Objednávka

Kupní smlouva vzniká na základě závazné objednávky, na jejímž základě je následně realizován prodej zboží. Objednávka se stává závaznou ve chvíli přijetí objednávky prodávajícím. Závazná objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti: jméno a adresu kupujícího včetně telefonu nebo emailu, množství požadovaných kusů přesně specifikovaného zboží, požadovaný způsob platby, způsob dodání zboží, cenu za zboží a přepravu. Objednávka je pokládána za závaznou pro obě strany pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době objednání. V případě nákupu specifického zboží "na objednávku", které je nutné na přání zákazníka objednat u výrobce nebo dodavatele, může prodávající požadovat zálohu až do výše 100% kupní ceny.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku si kupující hradí sám.

Nákup bez DPH pro zákazníky EU (mimo ČR)

Pokud zákazník požaduje vystavit fakturu bez DPH, je nutné vyplnit v objednávce IČ a DIČ a do poznámky k objednávce uvést požadavek "Vystavit fakturu bez DPH". Bez splnění těchto podmínek bude faktura vystavena standardně s DPH a po odeslání zásilky již není možné ji změnit.

Ceny zboží

Ceny zboží jsou stejné v eshopu i na pobočkách. Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Na některé druhy zboží může probíhat sleva, která je vždy časově omezena. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit slevu, pokud je dané zboží vyprodáno. Slevy nelze kombinovat. (Na zboží v akci neplatí slevový kód, nebo se počítá vyšší sleva z původní ceny)

Informace o zboží

Popis a technické specifikace zboží, které jsou uvedené na těchto internetových stránkách, vycházejí z informací výrobců a mohou se v průběhu času změnit.
Prodávající si vyhrazuje právo tyto informace v případě potřeby aktualizovat či změnit. Chyby v popisech a technických specifikacích jsou vyhrazeny.

Platba za zboží a expedici

Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží. Celková cena objednávky může být kupujícím uhrazena:

 • Hotově - na pobočkách
 • Na dobírku - příslušnou částku zaplatí kupující při převzetí zásilky od dopravce
 • Bankovním převodem předem - kupující převede celou částku na bankovní účet prodejce, který je vedený u společnosti Fio Banka, a.s.
 • V tomto případě se realizace objednávky uskuteční až po připsání celkové částky na účet prodejce.
 • Podrobnosti naleznete v sekci platby.

Dodání zboží

 • Dodávky objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Doba dodání, která je uváděna na internetových stránkách prodávajícího, je pouze orientační a může se lišit od skutečné doby dodání.
 • Způsob dodání a místo odběru je stanoveno na základě objednávky. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím je vždy pojištěna a obsahuje daňový doklad.
 • Rozvoz zboží zajišťuje smluvní dopravce prodávajícího po celé České a Slovenské republice. Cena za dopravu zboží se řídí dle aktuálního ceníku v sekci doprava. Odpovědnost za poškození zboží při přepravě nese smluvní dopravce.
 • Nepraktikujeme žádné omezení u dodání zboží.

Zrušení objednávky ze strany zákazníka

 • Kupující může zrušit svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována a pokud nebyla přijata záloha. Zrušení se provádí telefonicky na +420724896433 nebo e-mailem na shop@firelovers.com
 • Pokud kupující zruší objednávku na kterou je vystavena záloha, nemá právo na vrácení zálohy.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v následujících případech

 • Objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo je dlouhodobě nedostupné.
 • Cena zboží se výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena.
 • Po otestování prodejce zjistil že kvalita zboží neodpovídá ceně (v tom případě vracíme zboží výrobci, neposíláme zákazníkům).

V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka vrácena v hotovosti nebo převedena na jeho účet v nejkratším možném termínu.

Záruční doba

Na zboží je poskytována záruka 3 roky. Na zboží, které je označeno jako použité, vybalené nebo poškozené je poskytována záruka 12 měsíců.

Reklamace

Kupující má právo reklamovat zboží podle reklamačního postupu a může použít reklamační protokol.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má možnost odstoupit od kupní smlouvy za podmínek uvedených v sekci Odstoupení od kupní smlouvy.

Podrobné obchodní podmínky