Reklamace

Reklamace:

Informace pro zákazníky
Je nám opravdu líto že vám zboží přestalo dělat radost. Budeme se snažit abyste byli spokojený a nové zboží vám mohlo začít dělat radost znovu. Ne každý zákazník reklamuje zboží právem a tak musíme reklamace prověřit. Potom se s Vámi domluvíme na řešení.
Proto potřebujeme všechny informace v reklamačním formuláři.

Jak reklamovat?

Označte balík nápisem REKLAMACE a pošlete nám balík na adresu:
Firelovers s.r.o.
Chlumova 206/21
Praha 3
132 00
+420 724 896 433
shop@firelovers.com


- Doporučujeme zasílat kompletní produkty i včetně příslušenství a obalů, není to ale nutné. Ale může už být třeba k dostání pouze nový model a my vám můžeme vyměnit poze část.
- Nemusí být v originálním balení.

Reklamace řešíme nejrychleji jak to jde, někdy ale musíme zboží posílat do zahraničí a čekat na vyjádření výrobce. Nejpozději však řešíme reklamace do 33 dnů od doručení. Pokud to nestihneme, vrátíme vám plnou částku včetně poštovného které jste uhradili při koupi.

Elektronika
Ujistěte se prosím že testujete produkt s novými, správnými a správně vloženými bateriemi. Až 20% reklamací elektroniky nám zákazníci posílají zbytečně.

Ohnivé vybavení
Většina poškození vzniká špatným zacházením. Přečtěte si prosím návod.
Naše ohnivé vybavení vyreklamujeme i po desítce zapálení. Je-li reklamace oprávněná a zboží bylo používáno v souladu s návodem.

Zboží v ceně do 350Kč

Zašlete nám předem fotku poškozeného zboží. Je možné že usoudíme, že ani nemusíte zboží posílat na reklamaci a my ji uznáme jen na základě dodané fotografie.

Reklamační formulář